Знову Хмельниччина втратила трьох своїх синів
Трагічні події в Дебальцево не оминули Хмельниччину.Знову Хмельниччина втратила трьох своїх синів
Громада міста Хмельницького з великим сумом сприйняла звістку про загибель хмельничанина, бійця добровольчого батальйону «Донбас» – тридцятисемирічного Володимира Панчука, який 12 лютого був убитий в бою за Дебальцеве, та висловила щирі співчуття сім’ї, батькам, бойовим побратимам, усім рідним і близьким покійного. Володимир Феліксович Панчук був справжнім сином свого народу, палким патріотом, безстрашним чоловіком, який завжди хотів жити у єдиній та незалежній Українській державі й не міг залишатись осторонь тих подій, які розгорнулись на Сході нашої країни. Україна втрачає кращих у війні за свою свободу. Вічна і світла пам\’ять про Героя назавжди залишиться в наших серцях.
Церемонія прощання з Володимиром Панчуком відбувалася сьогодні, 24 лютого, панахида за загиблим була в Свято-Покровському кафедральному соборі (вул. Володимирська, 113). Хмельничани прощалися з Героєм на майдані Незалежності.

Також сьогодні з автосанітарної роти міста Сватово зателефонували і повідомили, що упізнали тіла своїх побратимів, зниклих під Дебальцево пару тижнів тому.
Серед них Балюк Михайло, родом з Полонського району та Сулейма Анатолій, родом з м.Хмельницького. Вони були разом в одному екіпажі швидкої.
Влітку хлопці доброволцями в складі Хмельницької автосанітарної роти рушили на Схід, Луганську обл м. Сватово. Рятували життя наших військових, вивозивши їх з передової.
Сьогодні тіла хмельничан зі Сватово відправляють в Хмельницький.
Тіло Михайла поховають в селі Микулин, Полонського району. Про час і місце поховання ще не відомо.
Про загибого медика автосанітарної роти, який був убитий 9 лютого під Дебальцевим- церемонія прощання з Анатолієм відбудеться в середу, 25 лютого. Панахида за загиблим розпочнеться об 11.00 в Свято-Покровському кафедральному соборі (вул. Володимирська, 113). Прощання з Героєм відбудеться орієнтовно об 11.30 на майдані Незалежності.
Вічна і світла пам\’ять про Героя назавжди залишиться в наших серцях.

На цьому фото Михайло і Анатолій ремонтують швидку, яка зламалась на шляху до госпіталя. Поранені чекають…. (фото Олександра Леоненкова – автосанітарна рота.)
Знову Хмельниччина втратила трьох своїх синів

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього