Зняли зурочення, а з ним - усі гроші У Хмельницькому злодії непомітно викрали 68-річної жінки 500 доларів і 1,5 тисячі гривень та зникли у невідомому напрямку.
Як повідомили в поліції, зловмисники, нібито батько з дочкою, зайшли у квартиру потерпілої під приводом оренди кімнати, а потім розповіли про свої надзвичайні здібності і почали знімати порчу.
«Під час спілкування з пенсіонеркою чоловік зауважив, що його дочку в дитинстві вдарило блискавкою, і вона має надзвичайні здібності. Дівчина підтвердила це і сказала, що на жінці лежить страшна порча. Почали відробляти — читали молитви, викачували яйця», – розповіли в поліції.
Потім юна «рятівниця» порадила провести окремий ритуал над усіма грішми, які є у квартирі. Мовляв, тільки після цього прийде повне очищення. Пенсіонерка спочатку відмовлялася, але потім зробила все, як казала дівчина: поклала 500 доларів та 1,5 тисячі гривень у хустину, над якою молода знахарка теж почала чаклувати.
Потім у гостей задзвонив телефон, вони поспіхом попрощалися і сказали, що вже не потребують житла. Коли ж пенсіонерка розгорнула хустину, виявила тільки клаптики паперу. Жінка звернулася із заявою до поліції. Наразі правоохоронці з’ясовують усі обставини події.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього