Золотими та срібними медалями відзначили найкращих випускників Хмельницького
Кращі з кращих випускників шкіл міста отримали атестати особливого зразка й омріяні золоті та срібні медалі.Золотими та срібними медалями відзначили найкращих випускників Хмельницького
Зворушливе і символічне свято «Випускник – 2015», яке цьогоріч проходило на майданчику перед кінотеатром імені Тараса Шевченка, стало очікуваною подією для всіх старшокласників, їх вчителів та батьків. Цьогоріч 1436 хмельницьких випускників вступають у самостійне життя, з них 198 показали високий рівень знань – 133 учні нагороджені золотою медаллю, 65 – срібною. Привітати тих, хто сьогодні залишає стіни рідної школи, прийшли представники влади міста й області, повідомляють на сайті міської ради.
Із закінченням навчання у школі та початком самостійного життя майбутніх абітурієнтів, їх батьків і вчителів привітав виконуючий обов’язки Хмельницького міського голови Костянтин Чернилевський.
Золотими та срібними медалями відзначили найкращих випускників Хмельницького
«Сьогоднішнє свято є особливим для випускників. Ми відзначаємо кращих з кращих старшокласників міста Хмельницького. Ці відзнаки – заслуга не лише ваша, а й ваших батьків та вчителів. Ви – гордість нашого міста й надбання України. Впевнений, що той високий результат, якого ви досягли у школах, передасться на результати, які ви досягнете у дорослому житті. Не забувайте своїх учителів, які кожного дня ділилися своїми знаннями з вами.
Шануйте своїх батьків, які крок за кроком разом з вами йшли до цих високих досягнень, і радітимуть подальшим вашим успіхам – зазначив Костянтин Чернилевський, звертаючись до випускників. – Куди б ви не поїхали, наскільки успішними людьми не стали, пам’ятатайте, звідки ви родом, пишайтеся тим, що народилися в нашій Україні, у нашому славному місті, та робіть все для того, щоб своєю плідною працею, своїми здобутками прославляти рідну землю».
І додав: «Україні вкрай не вистачає патріотичних управлінців, ефективних працівників у різних галузях і сферах діяльності, які працювали б на благо нашої держави. Намагайтеся відшукати свій талант і постійно вдосконалювати свої здібності. Шануйте і бережіть рідну мову! Будьте патріотами свого міста й України!»
Костянтин Іванович побажав випускникам успішного і щасливого майбуття.
Після привітальних слів разом з атестатом особливого зразка випускники навчальних закладів міста отримали омріяні золоті та срібні медалі. Відзнаки вручали виконуючий обов’язки міського голови Костянтин Чернилевський, заступники міського голови Григорій Давиденко й Ольга Мярковська, голова обласної державної адміністрації Михайло Загородний, голова обласної ради Іван Гончар, депутат Хмельницької міської ради Дмитро Шевченко.
Після завершення урочистої частини перед випускниками, батьками та гостями свята виступили дитячі творчі колективи міста.
Як зазначалося під час проведення дійства, можливо, на Донбасі, на Луганщині чи Криму це свято буде не таким врочистим, та попри все воно стане незабутнім, адже усіх випускників 2015 року об’єднує неабиякий дух свободи і миру.
Як символ миру учасники заходу випустили у небо білих голубів та синьо-жовті повітряні кульки.

Залиште коментар

Також по темі

Шахраї, назвавшись податківцями, вимагали у бізнесменів гроші

За інформацією відділу з питань запобігання та виявлення