«Арден Палац» зможе привабити на Хмельниччину туристів з інших країн
Інвестори також планують відкрити завод мінеральних вод
Ізраїльтяни, які будують санаторій у Сатанові, хочуть відновити хмельницький аеропортІзраїльтяни, які будують санаторій у Сатанові, хочуть відновити хмельницький аеропорт
«Арден Палац» зможе привабити на Хмельниччину туристів з інших країн

Ізраїльтяни, які будують санаторій у Сатанові, хочуть відновити хмельницький аеропорт

Інвестори також планують відкрити завод мінеральних вод.
У Сатанові на місці санаторію «Товтри» нові власники, інвестори з Ізраїлю, будують чотиризірковий лікувально-діагностичний комплекс, а в планах — і гірськолижний курорт. «Арден Палац» зможе привабити на Хмельниччину українських туристів і відпочивальників з інших країн.

«Приїжджали представники з Ізраїлю, які інвестують в це будівництво. Ми з ними їздили у Сатанів, спілкувалися. Вони готові закінчити цей проект, вкласти ще, я думаю, до п’яти мільйонів доларів, щоб добудувати приміщення. В «Арден Палаці» інвестори готові встановити найновіше лікувальне обладнання. Не виключено, що туди приїздитимуть лікарі з Ізраїлю, і лікуватимуть навіть онкологію, — розповідає голова обласної ради Іван Гончар.

За словами голови облради, інвестори також хочуть взяти участь у добудові хмельницького аеропорту. Їм важливо, щоб аеропорт працював, аби приймати відпочивальників.

«Інвесторів особливо цікавило питання про війну в Україні, вони хочуть мати гарантії, що санаторій не «підірвуть» найближчим часом. Я запевняю, що це не московські інвестиції, про що ходять чутки, а саме ізраїльські», — зауважує Іван Ярославович.

Закінчення робіт планувалося на 2014 рік, однак термін здачі об’єкта перенесли на весну 2015 року. Ізраїльська фірма також планує відкрити у Сатанові завод з видобутку і розливу мінеральної води. Облрада вже підписала договір, дала дозвіл на земельну ділянку.

Автор Галина МЕЛЬНИК.
Народна газета Є

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього