Зірки з Хмельниччини засяяли на Закарпатті!
З 9 по 12 січня 2015 року у м.Мукачеві Закарпатської області відбувся традиційний Всеукраїнський відкритий дитячо-юнацький фестиваль-конкурс естрадної пісні “Різдвяна зіронька”, який був започаткований Мукачівським Будинком школярів ще у 1997 році.Зірки з Хмельниччини засяяли на Закарпатті!
З 9 по 12 січня 2015 року у м.Мукачеві Закарпатської області відбувся традиційний Всеукраїнський відкритий дитячо-юнацький фестиваль-конкурс естрадної пісні “Різдвяна зіронька”, який був започаткований Мукачівським Будинком школярів ще у 1997 році.

У вісімнадцяте відкрили фестиваль на сцені драматичного театру талановиті діти і молодь з різних куточків України, яких об’єднало бажання не лише проявити себе і вразати своїм голосом та артистизмом, а й зігріти душу кожного українця в цей нелегкий для країни час.
За сприяння Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді як закладу, що координує роботу художньо-естетичного напряму області, Хмельниччину з гідністю представили колективи: Народний художній колектив України «Перлинки Поділля» (керівник Д.С. Ремська), Народний художній колектив України театр пісні «Злагода» (керівник О.І. Казімірова) Хмельницького палацу творчості дітей та юнацтва, Зразковий театр пісні «Криниченька» (керівник В.А. Темна), Зразковий вокальний ансамбль та студія естрадної пісні «Вернісаж» (керівник О.С. Дьячина) Нетішинського Будинку дитячої творчості, а також їх солісти.

У скарбничку перемог 2015 року вони поклали 8 нагород:
1 диплом – І ступеня;
3 дипломи – ІІ ступеня;
4 дипломи – ІІІ ступеня.

Журі та організатори феєричного дійства зазначили, що з року в рік рівень підготовки учасників росте, і вони з нетерпінням чекають, що наступного року «Різдвяна Зіронька» засяє ще яскравіше.
Вітаємо вихованців із перемогою та бажаємо творчих успіхів!

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього