Зведений бюджет України отримав від платників Поділля 4 мільярди гривень
Таким з початку року є результат наповнення зведеного бюджету України державною фіскальною службою Хмельниччини.Зведений бюджет України отримав від платників Поділля 4 мільярди гривень
Таким з початку року є результат наповнення зведеного бюджету України державною фіскальною службою Хмельниччини.
Завдяки податківцям казна отримала 3 мільярди гривень. Із цієї суми до державної скарбниці спрямовано 1 мільярд 121 мільйон гривень, а до місцевих бюджетів регіону надійшов 1 мільярд 891 мільйон гривень податків та зборів.
Митники доправили до держбюджету ще 1,1 мільярда гривень митних платежів.
В структурі доходів державної скарбниці, що контролюються податковими органами, основне місце займають податки на додану вартість та прибуток (збір ПДВ в регіоні складає 566 мільйонів гривень, оподаткування ж прибутків підприємств додало до казни держави 305 мільйонів гривень).
У дохідній структурі скарбниць територіальних громад перша позиція належить податку на доходи фізичних осіб. Власне, надходження з нього на сьогодні складають 1 мільярд 348 мільйонів гривень.
Другою за фінансовою потужністю складовою доходів місцевих скарбниць є плата за землю (230 мільйонів гривень).
Третє місце у наповненні місцевих бюджетів Хмельниччини належить малому бізнесу краю. Адже \”спрощенці\” спрямували до місцевих бюджетів більше 186 мільйонів гривень єдиного податку.
Крім того до державних позабюджетних соціальних фондів від платників Поділля протягом нинішнього року надійшло понад 3 з половиною мільярда гривень єдиного соціального внеску.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього