Зведений загін хмельницьких міліціянтів вирушив у зону АТО
З Хмельницького в зону антитерористичної операції вирушив зведений загін міліціонерів.Зведений загін хмельницьких міліціянтів вирушив у зону АТО
З Хмельницького в зону антитерористичної операції вирушив зведений загін міліціонерів. Упродовж тридцяти днів 60 добровольців, серед яких бійці спецпідрозділів «Богдан», «Грифон», керівники служб обласного апарату управління, виконуватимуть завдання з охорони громадського порядку на Сході країни. Про це повідомляють у прес-службі УМВС України в Хмельницькій області.

За словами начальника управління МВС України у Хмельницькій області Миколи Семенишина, правоохоронці посилено вправлялися у стрільбі, фізичній підготовці.
— Сьогодні відбувається чергова ротація. Зведений загін повністю забезпечений технічними засобами, речами, паливно-технічними засобами. Хлопці пройшли бойове згуртування і добровільно їдуть захищати цілісність та суверенітет нашої держави, — наголосив керівник.
У зоні АТО міліціонери охоронятимуть громадський порядок, допомагатимуть місцевому населенню.
Зведений загін хмельницьких міліціянтів вирушив у зону АТО
Зведений загін хмельницьких міліціянтів вирушив у зону АТО
Під час цієї ротації на Схід вирушили також дві службові собаки — Кортні та Нік. До їхніх обов\’язків входитиме пошук вибухонебезпечних предметів.
В зону АТО також відправили два автомобілі. Громада міста Славута подарувала міліціонерам мікроавтобус, а громада Іванофранківщини — легковик «Опель Вектра». — Ми дякуємо бійцям, які сьогодні захищають нашу країну. Тому хотіли зробити подарунок від імені мешканців міста Славути, який допоможе виконувати службові обов\’язки, — сказав мер Славути Василь Сидор.

Рідні проводжали бійців, не приховуючи сліз. Усі з нетерпінням чекатимуть їхнього повернення.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього