Звернення до громадськості краюЦієї ночі в місті Хмельницький сталася кричуща подія – невідомі намагалися підпалити офіс двох місцевих телеканалів. Зловмисники кинули дві пляшки із займистою речовиною, так звані «коктейлі Молотова», чи щось на те схоже, у вікно будівлі. На щастя, пожежі не сталося – будівля постраждала лише зовні. Проте факт спроби підпалу викликає водночас обурення і занепокоєння.Цієї ночі в місті Хмельницький сталася кричуща подія – невідомі намагалися підпалити офіс двох місцевих телеканалів. Зловмисники кинули дві пляшки із займистою речовиною, так звані «коктейлі Молотова», чи щось на те схоже, у вікно будівлі. На щастя, пожежі не сталося – будівля постраждала лише зовні. Проте факт спроби підпалу викликає водночас обурення і занепокоєння.

Ми живемо в епоху демократичних цінностей та свобод слова, коли засоби масової інформації виступають фактично четвертою гілкою влади. Тому будь-які посягання на безперешкодне ведення журналістської діяльності можна розцінювати як посягання на право громадян отримувати достовірну та своєчасну інформацію.

Правову оцінку даній події вже найближчим часом дадуть правоохоронні органи. Стаття 171 Кримінального кодексу України ухвалена з метою захистити право журналіста на професію та виключити можливість залякування. Ми ж, як представники влади, засуджуємо будь-які прояви агресії. Тим паче, у такий складний для нашої держави період суспільно-політичної нестабільності, коли найменші акти насилля можуть призвести до чергового загострення силового протистояння.

Вкотре закликаємо всіх жителів краю до порозуміння, толерантності та взаємоповаги!

1-й заступник голови
облдержадміністрації В.Гаврішко

За матеріалами: Хмельницької обласної державної адміністрації

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього