Звернення до небайдужих хмельничан
Хмельницька міська організація Товариство Червоного Хреста звертається до всіх небайдужих жителів міста, організацій, приватних підприємців узяти участь у благодійних акціяхЗвернення до небайдужих хмельничан
Відповідно до розпорядження Хмельницької обласної державної адміністрації про проведення місячника Товариства Червоного Хреста області Хмельницька міська організація проводить заходи по поліпшенню умов життя та соціального захисту найбільш незахищених верств населення.
Хмельницька міська організація Товариство Червоного Хреста звертається до всіх небайдужих жителів міста, організацій, приватних підприємців узяти участь у благодійних акціях, які вона проводить у рамках місячника і безкоштовно виділити, на свій вибір, продукти харчування, одяг, взуття б/у, іграшки чи інші товари повсякденного вжитку, медикаменти, кошти.
Про благодійні вчинки інформуватимемо жителів міста через засоби масової інформації. А списки та адреси тих, кому буде вручена адресна допомога, будуть знаходитися у міській організації Товариства Червоного Хреста України. Не залишаймося байдужими в переддень світлого свята Великодня!

Переказати кошти можна на рахунок ОО ТЧХУ
р\\р 26000000250040
МФО 300023
ЗКПО 02940374
ПАТ «Укрсоцбанк»

Контакти:
тел. 65-00-84
моб. 097-540-94-95

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього