Звернення до Ядухи з питанням за землі  в Хмельницькому краю
Благаємо, почуйте НАС!

(Звернення сільських голів, депутатів Красилівського району)

Благаємо, почуйте НАС!

(Звернення сільських голів, депутатів Красилівського району)

Шановний Василю Степановичу!

Звернутись до Вас змусили тривожні обставини, що склались останнім часом у Красилівській районній організації Партії Регіонів, та і в районі в цілому. Те, що сталось інакше як чиновницьким свавіллям не назвеш. 28 вересня 2013 року на так званій районній партійній конференції Голова районної організації Партії Регіонів, він же голова районної адміністрації Арсенюк Петро Іванович вигнав з партії свого заступника по партійній лінії, теперішнього голову районної ради Ходака Василя Івановича.

Ми добре знаємо, хто мав би бути на тій конференції: делегати від первинних організацій, але в залі були люди, які разом з Арсенюком П.І (бо він є перебіженець з партії “Наша Україна”, і не партія регіонів його цікавить а посада), у 2004 році очолювали районний осередок “Нашої України” та організовували в районі майдани в підтримку Ющенка, а сьогодні “прилаштувались” до Партії Регіонів, щоб тримати владу. Ходак В.І. з самого початку був засновником Партії Регіонів, клято агітував, переконував людей, і вигнати його просто згідно якось там пункту, то це просто сміх.

А факти-це помста голови Арсенюка за те, що 30.11.2012 року на сесії районної ради депутати не затвердили розпоряджень голови райдержадміністрації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок за межами населених пунктів 17 сільських рад, які передані цими розпорядженнями в оренду на 49 років родичам Арсенюка.

Депутатів і сільських голів обурило те, що люди які живуть в селі і мають бажання вести господарство зверталися в адміністрацію надати їм земельні ділянки, а їм відповідали, що землі немає.

На цій же сесії виступив депутат районної ради, начальник відділу освіти Снігур В.І. і сказав, що відбиралися землі, виділені для пришкільних ділянок!!! для рідного брата голови адміністрації Арсенюка О.І. Після цього начальник відділу освіти був звільнений з посади, а 28 вересня виключений з партії. Ми сільські голови, депутати районної ради під партії регіонів, вважаємо, що такі дії не додають іміджу партії Регіонів перед виборами. Ганебним є те, що безпідставно, обманувши голову Хмельницької ОДА Ядуху В.С. виключають з партії справжніх її членів. На підтримку справедливості наші колеги кладуть свої партійні білети, хоча шкода, але іншого шляху боротьби з підлістю та брехнею не бачимо…

Читаємо коментарі із впевненістю на 100% скажемо, що Партія Регіонів на чолі із п. Арсенюком уже програла майбутні вибори у Красилівському районі. Достроково!!!

Всі регіонали району, а то і всієї області на чолі із головою облдержадміністрації, доземно вклоніться п. Арсенюку П.І. за те, що він всі ваші майбутні зусилля, вже сьогодні, звів нанівець. Бо в Красилівському районі, слава Богу, вже остання малограмотна бабця знає, хто такий Арсенюк та його ,,команда”.

Зважаючи на ситуацію, що склалася в Красилівському районі, очільникам області варто зробити відповідні висновки, і то швидко, бо під час виборів їх зробить громада району.

До цього часу вірили, що Ядуха розбереться в даній ситуації. Але….ні. Мова навіть не йде про політику – мова йде про те, яка людина керує нашим районом.

Красилівчани поважають Ядуху В.С. і не хочуть вірити, що Ядуха опустився до рівня Арсенюка П.І.Звернення до Ядухи з питанням за землі  в Хмельницькому краю

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього