Звернення голови обласної державної адміністрації Михайла Загородного до представників політичних сил області
Хмельниччина завершила виборчий процес. Кожен житель зробив вибір і обрав свого депутата, міського чи селищного голову, тобто, обрав свою владу.Звернення голови обласної державної адміністрації Михайла Загородного до представників політичних сил області
Шановні подоляни!

Хмельниччина завершила виборчий процес. Кожен житель зробив вибір і обрав свого депутата, міського чи селищного голову, тобто, обрав свою владу.
Разом з тим, зараз у політичних колах відбуваються обговорення конфігурацій можливих об’єднань та коаліцій.
Як голова обласної державної адміністрації закликаю усі політичні сили, які отримали мандат довіри від наших людей, до конструктивної співпраці.
Фактично у переддень Дня Гідності та Свободи, пам’ятаючи наших героїв, зрозуміло, що найкращим нашим рішенням буде об’єднання.
В цей непростий час маємо консолідуватися навколо ідеї миру, спокою та злагоди, аби боротьба за незалежність, втрата Небесної сотні, наших воїнів АТО не була марною. Будьмо достойні їхньої пам’яті.
Кожна свідома людина, кожен громадянин хоче жити в незалежній, демократичній, розвиненій країні. Проте, одного бажання замало. Це – щоденна кропітка праця, яка має бути спрямована на розвиток економіки держави.
Закликаю до співпраці та взаєморозуміння на благо Хмельниччини.
Слава Україні!

З повагою
голова обласної державної адміністрації
Михайло Загородний

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього