Звернення координаційної ради ГО «РІДНА СЛАВУТЧИНА»
Шановні славутчани!
Останнім часом на території нашого міста, в порушення будь-яких законодавчих та етичних норм, невідомими особами масово поширюється друкований матеріал газетного типу під назвою «Хмельницькі новини», у якому опубліковано завідомо неправдиву інформацію, яка дискредитує органи державної влади, місцевого самоврядування та їх посадових осіб.Звернення координаційної ради ГО «РІДНА СЛАВУТЧИНА»
Шановні славутчани!
Останнім часом на території нашого міста, в порушення будь-яких законодавчих та етичних норм, невідомими особами масово поширюється друкований матеріал газетного типу під назвою «Хмельницькі новини», у якому опубліковано завідомо неправдиву інформацію, яка дискредитує органи державної влади, місцевого самоврядування та їх посадових осіб.
Зокрема, у зв’язках із «мафією», безпідставно звинувачується народний депутат України, депутат обласної ради, міський голова, прокурор міста, начальник Славутського РВ УМВС України та інші.
Звертаємо Вашу увагу на той факт, що, в порушення Закону, так званий друкований засіб масової інформації не має державної реєстрації. Окрім цього, матеріали, вміщені в ньому, підписані неіснуючими авторами.
Провокатори, які розповсюдили цей бруд, приписують себе до лідерів Майдану. Втім, чи є вони такими на справді?

Справжні учасники Майдану не приховують своїх облич, не прикриваються анонімками! Їхня зброя – правда, а не дешеві побрехеньки! Їхня критика відкрита, а головне – обґрунтована!
До того ж, виникає ще одне запитання: а хто фінансує цю «продукцію»? Адже так звані «Хмельницькі новини» виходять у світ тиражем 200 тисяч екземплярів! Чи не краще було б завзятим «демократам» витратити ці кошти на допомогу учасникам АТО?!
Як переконливо засвідчує сумний досвід, дезорієнтація населення Південно-Східних областей України до запровадження там Антитерористичної операції, розпочиналася саме з таких «інформаційних бомб».
Цілком очевидно, що відверта брехня про діяльність органів влади, місцевого самоврядування Славутчини, покликана посіяти неспокій серед городян, розбурхати в них радикальні настрої та налаштувати на порушення громадського порядку.
Координаційна рада ГО «Рідна Славутчина» розцінює появу подібних «газет», як цинічну спробу дестабілізації соціально-економічної ситуації в місті Славута та вимагає від правоохоронних органів оперативного реагування!
Координаційна рада ГО «Рідна Славутчина» закликає славутчан негайно повідомляти про всі випадки появи в місті подібної «літератури» міськрайонний відділок міліції за телефоном 102.
Координаційна рада ГО «Рідна Славутчина» заявляє: будь-які антиукраїнські провокації «п’ятої колони» на місцевому рівні не пройдуть!
Попри складну суспільно-політичну та економічну ситуацію в Україні, на території міста Славута буде забезпечено спокій і порядок.

Слава Україні!

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього