Звільнений в Нетішині чиновник шукатиме правду в судіКолишній секретар Нетішинської міської ради Микола Степаненко подав судовий позов до Нетішинського міськрайонного суду на скасування рішення сесії міськради про дострокове припинення його повноважень.Звільнений в Нетішині чиновник шукатиме правду в судіКолишній секретар Нетішинської міської ради Микола Степаненко подав судовий позов до Нетішинського міськрайонного суду на скасування рішення сесії міськради про дострокове припинення його повноважень.
Цю інформацію “Незалежному громадському порталу” підтвердили у Нетішинському міськрайонному суді.

Про дату розгляду та головуючого судді інформації не надали.

За неофіційними даними, розгляд справи може відбутеся вже 26 грудня.

Новообраний секретар ради Олександр Марчук у коментарі НГП зазначив, що проктоколи рішень сесій зберігаються у режимно-секретному відділі міськради.

Що стосується питань легітимності припинення повноважень секретаря ради Степаненка, то, на думку Марчука, все пройшло у законодавчому полі.

Як повідомляв НГП, 24 грудня депутати Нетішинської міської ради достроково припинили повноваження секретаря ради та виконувача обов’язків міського голови Миколу Степаненка.

За це на позачерговій сесії проголосувало 22 обранці при потрібному 21 голосу.

Новим секретарем ради обрано свободівця Олександра Марчука.

Крім цього, депутати усунули з посади виконуючого обов’язки першого заступника міського голови Нетішина Павла Скакуна, який до того ж є позаштатним радним голови Хмельницької ОДА.

На посаду першого заступника міського голови призначено позафракційного Василя Тарарука.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього