Звітуємо правильно з податку на прибуток за 2013 рікБазовим податковим (звітним) періодом з податку на прибуток є календарний квартал або календарний рік. Всі платники податку на прибуток повинні звітувати до контролюючих органів за підсумками звітного року, тобто подавати річну декларацію з цього податку.Базовим податковим (звітним) періодом з податку на прибуток є календарний квартал або календарний рік. Всі платники податку на прибуток повинні звітувати до контролюючих органів за підсумками звітного року, тобто подавати річну декларацію з цього податку.

Виключенням є платники податку на прибуток, визначені в абзацах 8 та 9 пункту 57.1 Податкового кодексу. Тобто, платники, у яких доходи за останній рік перевищують 10 млн. грн. (ті, які сплачують авансові внески з податку на прибуток), котрі за підсумками звітного року отримали прибуток, а за перший квартал поточного року не отримали прибуток або отримали збиток, та платники, які за підсумками звітного року не отримали прибуток або отримали збиток, а за перший квартал поточного року отримали прибуток, повинні подати декларацію з податку на прибуток за підсумками першого кварталу, першого півріччя, трьох кварталів та за рік і перерахувати авансові внески з цього податку відповідно до пункту 57.1 Податкового кодексу.

За підсумками 2013 року слід звітувати за новою формою податкової декларації з податку на прибуток підприємства, яка затверджена наказом Міндоходів від 30.12.13 р. №872 та зареєстрована в Мін\’юсті 20.01.14 р. за №103/24880 і набула чинності з 24.01.2014 р.

Нова форма податкової декларації з податку на прибуток підприємства удосконалена відповідно до змін до Податкового кодексу. В новій декларації враховані нові правила обліку цінних паперів, передбачена можливість самостійного виправлення помилок за авансовими внесками з податку на прибуток, коригування податкових зобов\’язань платника податків для цілей трансфертного ціноутворення.

Нагадуємо, що граничний термін подання квартальної декларації з податку на прибуток за 2013 рік – 10 лютого 2014 року (9 лютого – вихідний) та річної декларації за 2013 рік – 3 березня 2014 року.

За інформацією прес-служби ДПІ у м. Хмельницькому

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього