Ізяславчани зустріли своїх героїв!
Аби відстояти територіальну цілісність і мир в державі собою ризикують тисячі українських синів. За кожного з них боліють душею ті, кого залишили вони вдома. Днями у Ізяславському районному будинку культури вітали майже 50 демобілізованих земляків.Ізяславчани зустріли своїх героїв!
Аби відстояти територіальну цілісність і мир в державі собою ризикують тисячі українських синів. За кожного з них боліють душею ті, кого залишили вони вдома. Днями у Ізяславському районному будинку культури вітали майже 50 демобілізованих земляків.

Привітати з поверненням додому, зазирнути у вічі кожному та виказати вдячність за мужність та героїзм зібралось чимало бажаючих. Окрім представників місцевої та районної влади до українських воїнів звернувся народний депутат України від фракції «Блок Петра Порошенка» Андрій Шинькович.
– Ці чоловіки – приклад того як потрібно любити свою державу. Вони не злякалися ворога, а взяли до рук зброю і пішли відстоювати українську землю, мир та спокій своїх рідних та близьких, – наголосив політик.
Кожен демобілізований військовослужбовець отримав грошову допомогу від співзасновника Хмельницької обласної громадської організації «За конкретні справи» Андрія Шиньковича. На його думку, сьогодні українська влада зобов’язана зробити усе необхідне аби війна під назвою АТО зупинилась.
Окрім цього, парламентарі мають подбати про соціальний захист кожного, хто ризикував собою, захищаючи неньку Україну.
Хвилиною мовчання ізяславчани вшанували тих, хто не повернувся додому живим та назавжди залишиться героєм України. А землякам, що замінили демобілізованих, вирушивши на схід, побажали перемоги та повернення додому живими.

Залиште коментар

Також по темі

У Старокостянтинові впав військовий літак. Пілоти загинули

Сьогодні о 12.21 під час виконання навчального польоту