Аналіз декларацій чиновників продовжує провокувати резонанс у суспільстві.

Мер Славути Василь Сидор і його дружина Марина володіють найбільшими грошовими активами з-поміж усіх міських очільників Хмельниччини. Про це Славута News стало відомо з декларації, яка є у вільному доступі у Єдиному державному реєстрі декларацій.

Зокрема на банківських рахунках, разом з відсотками, у сім’ї Сидорів 173`699 грн., 5`741 доларів і 1 євро. Готівкою Василь Сидор та його дружина зберігають 14`000 грн. і 34`000 доларів.

При цьому, повідомляє сайт «Є» заробітна плата міського голови становить 9 тисяч грн. Його дружина отримує майже вдвічі більше.

Минулого року мер також отримав матеріальну допомогу від Профспілкової організації виконавчого комітету Славутської міської ради – 50 грн. Задеклрував і подарунок від виконкому, вартістю 90 грн. З цінного майна Василь Богданович вказав лише колекцію монет. Її вартість чиновник не уточнив, але сума точно перевищує 121`800 грн.

З нерухомості у подружжя дві квартири і декілька гаражів. Автомобіль має лише дружина мера – «Volkswagen Tiguan» 2011-го року випуску.

У порівнянні з іншими очільниками міст, готівкові заощадження доволі таки пристойні. Зокрема найменший дохід отримували мери Хмельницького і Шепетівки: 6`968 грн. і 7`495 грн. на місяць відповідно.

Минулого року хмельницький мер Олександр Симчишин, якщо вірити декларації, навіть отримав допомогу по безробіттю і взяв кредит на суму 9 тисяч гривень. Власної квартири і машини Хмельницький міський голова не має. У місті в нього є лише шість соток землі, право власності на які отримав у 2009 році, на яких будує садовий (дачний) будинок площею 169 м2.

Квартиру в обласному центрі має міський голова Кам’янця-Подільського Михайло Сімашкевич. Це єдина нерухомість, яку він задекларував на власне ім`я. Сам же мешкає у с. Довжок Кам’янець-Подільського району. З нерухомості у його сім’ї там земельна ділянка дружини площею 942 м2 і житловий будинок на 175,4 м2 у доньки. Їздить Михайло Сімашкевич на «Шкоді Superb» 2013-го року випуску.

Скромно живуть міські голови Шепетівки і Старокостянтинова.

Задекларований дохід мера Старокостянтинова Миколи Мельничука і його дружини складають зарплати і пенсії. Разом вони мають 16`695 грн/місяць. У Старокостянтинові в них є квартира на 39,80 м2, гараж, а також легковий автомобіль «Ваз 2108» 1987 року випуску.

Сукупний задекларований дохід сім`ї Михайла Полодюка становить 10`222 грн/місяць. Мер Шепетівки, має квартиру площею 53,4 м2, гараж і легковий автомобіль «ГАЗ  2410» 1992 року випуску. У власності його дружини – житловий будинок на 51,6 м2, 7 соток земельної ділянки і легковий автомобіль «Wartburg 1.3» 1989 року випуску.

Також подружжя має корпоративні права. Михайло Полодюк – 2,11% у «Колективному спец. БМУ», а дружина – 14,28% у ТОВ «Контакт партнер».

Як уже повідомлялося вразили своїми доходами сімя міського голови Нетішина – дружина мера Нетішина заробила більше ніж шість мерів разом узятих. Проте грошові активи подружжя становлять всього 248`000 грн. готівкою, а отже Василь Сидор і його дружина Марина таки залишаються готівковими рекордсменами серед усіх міських очільників Славути.

http://slavutanews.com/

Залиште коментар

Також по темі

Вибори не за горами: Мацола розщедрився на понад 30 тисяч баксів і привіз на округ Скрипку

Цьогорічні святкування Дня міста у Славуті та Шепетівці