Андрій Шинькович у своєму листі заперечує факт розмови з Миколою Мельничуком про позицію окремих депутатів міскради щодо відставки секретаря

Народний депутат Андрій Шинькович у листі в редакцію ПОДІЛЬСЬКА.інфо заперечує чутки про нібито його розмову з міським головою Старокостянтинова Миколою Мельничуком напередодні сесії міської ради, одним з питань якої була відставка секретаря.

Нагадаємо, у матеріалі  Міський голова Старокостянтинова врятував секретаря йшлося про те, що на чергову сесію міськради не з’явилась частина депутатів. В кулуарах говорили, що їх неявка – результат діяльності міського голови, у тому числі переговори з Андрієм Шиньковичем, який нібито вплинув на депутатів від фракції “За конкретні справи”.

Андрій Шинькович повідомив: “Я жодним чином не координую дільність депутатів місцевих рад, жодних особистих зустрічей з депутатами Старокостянтинівської міської ради від фракціїї “За конкретні справи” не проводив, і взагалі я не вказую їм за що, і як голосувати, оскільки голосування та особиста позиція депутата будь-якого рівня – це особисте та непохитне право”.

Редакція ПОДІЛЬСЬКА.інфо наголошує, що інформація, яка надходить від анонімних джерел не завжди знаходить своє подальше підтвердження. Отже, якщо Андрій Шинькович заперечує факт такої розмови, значить це лише чутки і її не було.

Редакція приносить вибачення народному депутату за некоректне подання інформації. Якщо ним або кимось ця інформація була сприйнята як твердження, наголошуємо: факт такої розмови не підтверджено – інформація обговорювалася в кулуарах на рівні чуток.

Також Редакція не може повідомити ім’я та прізвище свого джерела, як цього вимагає нардеп. Пошуками крота в міськраді за нашою інформацією,  нібито зайнятий і сам міський голова Микола Мельничук.

Нагадаємо, на сесію не пришйли депутати від фракції Блоку Петра Порошенко: Людмила Городова, Володимир Гривник, Сергій Малярчук. Ймовірно з поважних причин не дійшов на голосування по відставці секретаря міськради член фракції “За конкретні справи” Іван Грозян (він з’явився на сесії лише ближче до вечора). Не прийшов на сесію депутат від “Батьківщини” Юрій Петрук, який нерідко має свою позицію, відмінну від фракційної. Неявка цих депутатів зробила відставку секретаря неможливою.  Адже за відставку мало проголосувати мінімум 18 депутатів (всього в Старокостянтинівській міськраді  34 депутата і  міський голова).

Враховуючи, що депутати з фракції “Батьківщина”, УКРОП, Аграрної партії та частина БПП,  що прийшла на сесію, організовано не пішли до кабінки для таємного голосування, голосувати відмовилася і фракція “Свободи” назвавши такий підхід колег фарсом, саме відсутність  5 депутатів зробила відставку секретаря нереальною.

Взяли участь у таємному голосуванні всього 12 депутатів з “Сили людей”, Опозиційного блоку, двоє депутатів “За конкретні справи”, один з “Відродження” і сам міський голова. Результата 10 за зняття секретаря, 2 проти і 1 утримався.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього