Завдяки рішенню міської ради, Камянець-Подільський викупить твордопаливні котли, які 2 роки тому встановила київська фірма«Універсальна девелоперська група».  Нагадаємо, через півроку бізнесу, кияни передумали працювати у місті – і котли в них викупило приватне підприємство «Статус 2013», пов’язане з помічниками нардепа Володимира Мельниченко. Тепер це підприємство продає котельні міській громаді – але за завищеною цінною, переконують громадські активісти. Подробиці скандального рішення, яке на останній сесії прийняла кам ‘янецька влада, повідомляє Кам’янець-Подільський портал 

Нагадаємо, що мер міста, що ініціював викуп котлів, вигідний помічникам нардепа Мельниченко  жаліється на нестачу коштів Сімашкевич планує судитися з державою: у Кам’янці діра в бюджеті

 

Директор та бенефіціар ПП «Статус 2013»  –  Сергій Чернявський, директор центрального ринку у Кам’янці-Подільському, член виконавчого комітету міської ради, помічник народного депутата Володимира Мельниченка двох останніх скликань. Також один із бенефіціарів підприємства  – вінницький адвокат Оксана Часник, також екс-помічником Мельниченка захотіли від міста 2 мільйони 481тисячу 691 гривню.

А так все гарно починалось: на початку грудня 2014 року – “Кам’янець-Подільський позбувається газової залежності. Половину всіх медичних закладів міста відтепер обігрівають твердим біопаливом. Днями тут запрацювала котельня на солом’яних пелетах”.

Загалом, на трьох котельнях працює 6 твердопаливних котлів українського виробництва. Всі вони знаходились у власності ТОВ та здавались місту в оренду, терміном – 1 рік.

Як приймалось рішення 18 жовтня!

Раптом, менше ніж за півроку після відкриття третьої котельні, «Універсальна девелоперська група» раптом вирішує призупинити ці проекти, а у липні 2015 року– припинити договір оренди котлів та котельного обладнання.

У коментарі НГП директор «УДГ» Олег Яковлев небагатослівно коментує ситуацію:

«Ми реалізовуємо нові проекти. У нас зараз інший профіль розвитку  діяльності, от і все». Розказати деталі продажу обладнання підприємству «Статус» пан Яковлев не захотів.

Міський голова Михайло Сімашкевич пояснює такий розвиток подій тим, що кияни фактично хотіли стати монополістами, взявши під контроль не лише котли, а й усі котельні. Такий розвиток подій місту не сподобався, тому і почались розбіжності.

Аж тут з’явилося приватне підприємство «Статус 2013» з кам’янецькою пропискою. На відміну від «Девелоперської групи», воно не таке публічне, і без зайвої уваги ЗМІ викупляє у «інвесторів» всі котли та обладнання.

СКІЛЬКИ Ж КОШТУЮТЬ КОТЛИ НАСПРАВДІ?

Золоті котли Кам'янця-Подільського

Прайс-лист виробника котлів, датований 13 травня 2015 року. Тепер співставимо вартість оренди та нового котла: КВР 400 СТС на той час коштував 148 тисяч 200 гривень, множимо на 2 (кількість котлів) і виходить 296 тисяч.

Виходить що платники податків Кам’янця – заплатили спочатку за оренду котлів фірмі тісної до Мельниченка – а тепер камянчанам впарюють їх купити! Питання навіщо було платити оренду? і головне хто відповість за розтрату наших грошей?

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього