Директор Агенції регіонального розвитку Хмельницької області Сергій Яцковський написав заяву на звільнення із займаної посади. Про це він сказав у коментарі “Незалежному громадському порталу”.

За його словами, Агенція більше діяла на папері, аніж у дійсності. Це пов’язано з браком фінансування.

І додав: Агенція не мала  стати панацеєю для розвитку Хмельницької області.

“Це не та організація, завдяки якій міг або повинен наступити комунізм чи соціалізм. Її головне завдання — навчити інших людей писати проекти, проводити тренінги. За рік роботи Агенції ми зробили кілька проектів за сприяння швейцарських інституцій. Зокрема, випустили книжку про особливості роботи об’єднаних територіальних громад Хмельницької області”, – зазначив Яцковський.

Як відомо, на сесії обласної ради 21 квітня 2016 року Хмельницька облрада офіційно стала засновником Агенції регіонального розвитку. 8 червня Яцковського було обрано директором Агенції, до якої увійшли представники депутатського корпусу облради, обласної адміністрації, територіальних громад, торгово-промислової палати та науковці . Але бурхливої роботи над розвитком регіону від новоствореної інституції за понад півроку так ніхто і не побачив.

Залиште коментар

Також по темі

Головлікар хмельницької міської поліклініки №1 В’ячеслав Мороз очолив обласний онкодиспансер

Хмельницький обласний онкологічний диспансер відтепер очолюватиме В’ячеслав Мороз,