Епопея з запуском басейну у Шепетівці триває вже не один рік. Фінансові вливання у цю справу теж робилися не один раз. Але після їх “вдалого” освоєння, залишалася купа “нєдодєлок”.

Останній раз влада Шепетівки обіцяла запустити басейн на початку 2017 року. Але знову після чималих фінансових вливань, що були зроблені у минулому році, в басейні виявили те, що ще потрібно доробити.

На останній сесії Шепетівської міської ради депутати вкотре підняли питання міського басейну, пише місцевий сайт “День за днем”. Вони хотіли з перших вуст дізнатися: на якій стадії  знаходиться капітальний ремонт такого важливого громадського закладу.

— Чотири мільйони гривень було виділено на всі ремонтні роботи, передбачені проектно-кошторисною документацією, яка виготовлялася кілька років тому. Наприкінці грудня, коли роботи були на завершальній стадії, басейни частково наповнили  водою. З нижньої частини великої ванни  вона почала протікати. Тоді експерти зробили висновок, що за 20 років складові могли й пересохнути. Коли зробили зрізи, то з’ясувалося, що від самого початку відсутня гідроізоляція. А мала ванна в жахливому стані: спеціалісти, що здійснювали огляд, виявили, що плитка не тримається, в окремих місцях здулася. Так що її потрібно також перекладати. За попередньою оцінкою ремонт обійдеться додатково в 500 тисяч гривень, — розповів мер Шепетівки Михайло Полодюк.

Нагадаємо, що раніше на ремонт залучили 4 мільйони гривень  з державної субвенції. Основну частину  з них витратили на придбання та встановлення обладнань очистки та підігріву води.

Залиште коментар

Також по темі

Вибори не за горами: Мацола розщедрився на понад 30 тисяч баксів і привіз на округ Скрипку

Цьогорічні святкування Дня міста у Славуті та Шепетівці