Рівненський апеляційний господарський суд скасував рішення Господарського суду Хмельницької області, який дозволив хмельницькому ТОВ “Гранд-Альянс”  забудовувати частину парку Шевченка незважаючи на протести прокуратури.Власники ТОВ Гранд-Альянс, в свою чергу, можуть подати касацію і судитися далі. Цікаво, що спір іде навколо того,  чи належіть ділянка “Гранд-Альянсу”, а не навколо того, як сталося, що частина парку була заасфальтована (Гранд-Альянс наполягає, що асфальтування є початком будівництва). Хмельницька міська рада, яка виділила частину парку під забудову жодної відповідальності не понесе.

Нагадаємо, раніше прокуратури Хмельницької області вказала на  незаконність передачі частину міського парку під будівництво. В свою чергу фірма “Гранд-Альянс”, яка встигла заасфальтувати ділянку парку під парковку отримала експертний висновок, що почала будівництво і може й надалі проводити будівництво на землі, що була передана депутатами Хмельницької міськради. Засновниками  ТОВ “Гранд-Альянс” є  Ігор Гарапенчук і Сергій Мандзій. До 2011 році у число засновників входив син екс-мера Хмельницького Юрій Мельник.

Про рішення Рівненського суда повідомила громадський активіст Альона Береза. Вона також виклалала відео, як судді повертали землі забудовнику. Власники ТОВ Гранд-Альянс, в свою чергу, можуть подати касацію і судитися далі. Цікаво, що спір іде навколо того,  чи належіть ділянка відтепер “Гранд-Альянсу”. Хмельницька міська рада, яка виділила частину парку під забудову жодної відповідальності не понесе.

Нагадаємо, за мерства Сергія Мельника частину парка Шевченка (1200 квадратних метрів) депутати міськради виділили під забудову фірмі, яка нибито  хотіла забудувати і облаштувати там підземну парковку.  На території парку мали розпочати будівництво. Як нерідко буває у Хмельницькому, земельні торги не проводились. Цим зацікавилася місцева прокуратура і звернулась з позовом у господарський суд. Рішення ради, а також договір оренди земельної ділянки були визнані недійсними.  «Позовні вимоги прокуратури судом задоволено повністю. А відтак збережено цілісність об’єкту ПЗФ та надано громаді міста можливість і надалі використовувати сквер в естетичних, виховних, наукових, природоохоронних та оздоровчих цілях», – повідомляла прес-служба прокуратури Хмельницької області.

Ділянка згадувалася у звязку з можливим будівництвом у місті ресторану Макдональдс. Нібито команда колишнього міського голови готувала цю діллянку під прихід інвестора, якого цікавить лише ділянка в центрі міста.

Залиште коментар

Також по темі

Однокімнатні квартири у Хмельницькому орендують за 3500-4000 грн. Двокімнатні на тисячу дорожче

Орендувати однокімнатну квартиру у центрі Хмельницького можна в