У справі підозрюваного у створенні фінансової піраміди ««Helix» та шахрайстві Дмитра Нагути стали відомі нові подробиці. У причетності до афери  «хмельницького шейха» – так охрестили Дмитра Нагуту ЗМІ –  поліція називає шість місцевих  фірм.  

 

У справі про аферу на мільйони нові деталі. За даними поліції – а справою займаються  і хмельницькі і тернопільські правоохоронці –  легалізовувати кошти вкладників “Helix”  вдавалося через шість хмельницьких фірм. Наприклад, підозрюють ГО “Дитяче спортивне об’єднання “Хелікс-Спорт” та ТОВ “Джой Ленд Хмельницький”, гучне відкриття якого відбулося у грудні 2015 року.

Зараз розслідуванням справи займаються тернопільські правоохоронці. Нагадаємо, Дмитра Нагуту затримали у грудні 16 року. Тоді із заявами до поліції звернулася понад сотня ошуканих громадян. Йдеться про суму збитків, розміром понад 10 мільйонів гривень. Майже одразу підозрюваний в аферах вийшов із СІЗО під заставу у 5 мільйонів. Гроші, за словами самого Дмитра  Нагути, йому помогли зібрати 56 партнерів компанії. Підозрюваного зобов’язали носити електронний браслет, вилучили закордонний паспорт та заборонили залишати Київ, де він і живе. За шахрайство в особливо великих розмірах, у разі доведення провини, йому може загрожувати  позбавлення волі строком від п’яти до дванадцяти років з конфіскацією майна. Сам Дмитро усі звинувачення заперечує.

Поділля-центр

Залиште коментар

Також по темі

Очільник фінансової піраміди «Helix» обурений вимогою носити електронний браслет: пристрій вимагає постійної підзарядки та заважає спати

Хмельничанин Дмитра Нагуту підозрюється в шахрайстві. Його затримали разом