Хмельничанин Дмитра Нагуту підозрюється в шахрайстві. Його затримали разом із партнерами ще в грудні минулого року. Відтоді триває слідство. Усі лідери «Helix» мали б сидіти в СІЗО. Та вони скористалися можливістю внесення застави. За Дмитра Нагуту внесли 5 мільйонів гривень.

Суд зобов’язав його носити електронний браслет, щоб правоохоронці могли контролювати підозрюваного. Саме електронний пристрій хотів зняти Дмитро Нагута. Як йдеться в ухвалі суду, адвокат аргументував це тим, що браслет створює дискомфорт і завдає шкоди здоров’ю.

До прикладу, наводились аргументи, що він кожні три години розряджається і Нагута має постійно підзаряджати його. Також адвокат зазначив, що пристрій заважає підзахисному пройти кардіограму серця і перебиває сон. Такі аргументи не переконали тернопільський суд.

Було вирішено, що Дмитро Нагута буде носити електронний браслет щонайменше до 15 липня. Нагадаємо, що збитки від діяльності «Helix» оцінюються більше, як в 50 мільйонів гривень. До поліції звернулися більше 600 постраждалих.

vsim.ua

Залиште коментар

Також по темі

Гроші фінансової піраміди “Helix” відмивали через 6 фірм у Хмельницькому

У справі підозрюваного у створенні фінансової піраміди ««Helix»