Тернопільський суд призначив провести перевірку дотримання вимог податкового законодавства.

Тернопільський міськрайонний суд задовільнив клопотання, щодо призначення позапланової виїзної документальної перевірки у ТОВ “Хелікс Кепітал Україна”. Суддя доручив провести перевірку працівникам податкової інспекції ГУ ДФС у Хмельницькій області.

Хмельницькі податківці перевірятимуть діяльність “Хеліксу” за період з 01 вересня 2014 року по 14 грудня 2016 року. Тим самим дадуть відповідь на запитання: “Чи порушували службові особи компанії податкове законодавство України?”.

Досудове розслідування встановило, що ці ж службові особи товариства, яке має ознаки фінансової піраміди, здійснюють свою діяльність на території Тернопільської області та інших областях України по залученню грошових коштів від фізичних осіб, обіцяючи останнім отримання надприбутків, оскільки грошові кошти в подальшому начебто інвестуються в групу іноземних інвестиційних компаній, хоча насправді вказане товариство не набуло статусу фінансової установи, що не дозволяє здійснювати інвестиційну діяльність на території України, і таким чином отримані шляхом обману кошти від фізичних осіб незаконно ними привласнювались та легалізовувались.

0382.ua

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Також по темі

Гроші фінансової піраміди “Helix” відмивали через 6 фірм у Хмельницькому

У справі підозрюваного у створенні фінансової піраміди ««Helix»