Як повідомляє прес-служба прокуратури області, встановлено, що працівник установи, в якій утримуються чоловіки, засуджені до позбавлення волі на певний строк, котрі раніше відбували вказане покарання, попередньо поставив вимогу дружині одного із засуджених щодо передачі йому 15 тис. грн. неправомірної вигоди.

За цю суму він пообіцяв оформити відповідні характеристики, документи про заохочення та інші необхідні матеріали для позитивного розгляду комісією установи питання щодо умовно-дострокового звільнення чоловіка від відбування покарання.

Під час одержання обумовленої суми хабара працівника колонії викрили “на гарячому”.

За вказаним фактом слідчим відділом прокуратури області здійснюється досудове розслідування за ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України (одержання службовою особою неправомірної вигоди для себе, за вчинення в інтересах того, хто надає неправомірну вигоду будь-якої дії з використанням наданого їй службового становища, поєднане з вимаганням неправомірної вигоди).

Затриманому уже оголосили про підозру у вчиненні вказаного злочину та наразі вирішується питання про обрання запобіжного заходу.

Проводяться першочергові, невідкладні слідчі дії, спрямовані на збір та фіксацію доказів.

Залиште коментар

Також по темі

Затриманий головний фінінспектор Хмельницької області здав подільника: прокурор Городка мав отримати частину хабара

Військова прокуратура Хмельницького гарнізону розслідує кримінальне провадження за