Фото - газета "Є"

Суд задовольнив апеляційні скарги, як прокурора Спеціалізованої антикорупційної прокуратури України, так і трьох адвокатів, які захищають інтереси обвинувачених у хабарництві чотирьох тернопільських прокурорів та адвоката.

Ні прокурора, ні захисників деталі висновків колегії суддів Хмельницького міськрайонного суду не задовольнили.

Колегія з п’яти суддів Апеляційного суду області під головуванням судді Миколи Матущака, встановивши істотні порушення вимог кримінального процесуального закону місцевим судом, скасувала ухвалу Хмельницького міськрайонного суду від 19 травня 2017 року та призначила новий розгляд у суді першої інстанції.

19 червня, на проголошення повного тексту ухвали в апеляційному суді області сторони не з’явилися.

Нагадаємо, наприкінці травня справу повернули через неконкретність формулювання обвинувачення.

Наприкінці лютого 2016 року детективи Антикорупційного бюро спільно зі співробітниками СБУ та Національної поліції провели спецоперацію під час якої було здійснено близько 40 обшуків.

За результатами цієї операції було порушено кримінальне провадження щодо трьох посадовців прокуратури за фактом вимагання неправомірної вигоди (хабара).

Тернопільські прокурори, яких заскочили на хабарі детективи Національного антикорупційного бюро у лютому, незадоволені рішенням Генерального прокурора України про їх звільнення.

Про звільнення хабарників Юрій Луценко заявив під час представлення нового прокурора Тернопільської області В’ячеслава Перча.

Громадські активісти слідкують за справою хабарників у суді, а розгляд справи раз у раз переноситься.

Depo.Хмельницький

 

Залиште коментар

Також по темі

Хмельницький суд знов затягує справу тернопільских-прокурорів хабарників

Днями в Хмельницькому міськрайонному суді відбулося чергове підготовче