Днями в Хмельницькому міськрайонному суді відбулося чергове підготовче судове засідання, на якому колегія суддів вирішувала питання щодо можливості призначення судового розгляду справи за звинуваченням в хабарництві, отриманні неправомірної вигоди на загальну суму близько 12 тисяч доларів чотирьох тернопільських прокурорів та адвоката.

Фігурантам справи Івану Антюку, Ростиславу Моленю, Віталію Сідорову та Павлу Хоменку інкримінували злочин, передбачений ч.3 ст. 368 КК України.

За наслідком розгляду справи колегія суддів під головуванням судді Олександра Трембача постановила повернути обвинувальний акт прокурору Спеціалізованої антикорупційної прокуратури України. Підстава для повернення – його невідповідність вимогам ст. 291 КПК України через неконкретність формулювання обвинувачення.

Нагадаємо, наприкінці лютого 2016 року детективи Антикорупційного бюро спільно зі співробітниками СБУ та Національної поліції провели спецоперацію під час якої було здійснено близько 40 обшуків.

За результатами цієї операції було порушено кримінальне провадження щодо трьох посадовців прокуратури за фактом вимагання неправомірної вигоди (хабара).

Тернопільські прокурори, яких заскочили на хабарі детективи Національного антикорупційного бюро у лютому, незадоволені рішенням Генерального прокурора України про їх звільнення.

Про звільнення хабарників Юрій Луценко заявив під час представлення нового прокурора Тернопільської області В’ячеслава Перча.

Громадські активісти слідкують за справою хабарників у суді, а розгляд справи раз у раз переноситься.

Depo.Хмельницький

Залиште коментар

Також по темі

Тернопільські-прокурори хабарники, яких судять у Хмельницькому вже й на суд не ходять. Справу затягують: планується нове коло розгляду

Суд задовольнив апеляційні скарги, як прокурора Спеціалізованої антикорупційної