Ця історія чимось нагадує кінофільм “Хатіко”. Щоправда, в нашому  випадку не пес чекає господаря, а навпаки. З території, де веде свою підприємницьку діяльність колишній мер міста Іван Бухал, викрали улюбленця на ім’я Спайк . Тут чотирилапий з’явився ще щеням. Чоловік розповідає – тварину любили та доглядали.

А потім хвостатого викрали. За словами Івана Васильовича, у ангарі, що знаходиться поруч, люди, які називали себе волонтерами, тримали понад десяток собак. І саме вони, начебто, і викрали Спайка, – сплановано.

Ми знайшли чоловіка, який забрав Спайка. Він і сам називає це викраденням, навіть написав заяву у поліцію. Сам на себе.

 

Зі слів Сергія – Іван Васильович не часто з’являвся на території, а за собакою доглядав сам волонтер, заручившись підтримкою німецької організації. З їхньою допомогою Спайку навіть зробили операцію. Тож через це доброволець і віддав пса їм у руки.

Наразі Спайк у приватному притулку в Ракове. Але як тільки знімальна група з’явилася на порозі – собаку одразу сховали. Вже пізніше інша співробітниця закладу заявила, що тепер вони є власниками пса та готують його до переїзду в Німеччину.

Сергій запевняє, що намагався повернути собаку, але на нього уже зробили документи. Однак нам папери не показують.

Вочевидь, без втручання правоохоронних органів, собаки Іванові Бухалу не бачити. Представники закордонної організації забрали усіх тварин, за якими доглядав Сергій, а заразом і Спайка. З одного боку – добра справа: знайти бездомній тварині притулок, а з іншого – де гарантія, що і ваш улюбленець, залишений без нагляду – завтра не опиниться у нових господарів в Німеччині?

Нагадаємо раніше Подільська. інфо повідомляла, що міський голова Хмельницького, свободівець Симчишин, підписав рішення про виділення з бюджету 50 тисяч гривень матеріальної допомоги колишному керівникові міста, комуністу Бухалу.

33 канал 

 

Залиште коментар

Також по темі

Дружина військового з Хмельницького заявила про його викрадення. Військова прокуратура стверджує: чоловіка затримали на законних підставах, деталей яких не розголошують

Військовий, дружина якого стверджує, що його чоловіка викрали,