Дружина військового з Хмельницького заявила про його викрадення. Військова прокуратура стверджує: чоловіка затримали на законних підставах, деталей яких не розголошують

Військовий, дружина якого стверджує, що його чоловіка викрали, був вивезений співробітниками військової прокуратури, повідомив Громадському радіо старший інспектор сектору комунікацій ГУ Нацполіції в Хмельницькій області Олег Поворознюк.

«Його дійсно з військової прокуратури…він з ними поїхав. Заява вчора була дійсною її передали на військову прокуратуру, тому що це їхня підслідність», — сказав представник поліції.

Але відповісти, куди саме відвезли чоловіка, він не зміг, пояснивши, що справами військових займається військова прокуратура, а не поліція.

Нагадаємо, що сьогодні з’явилась інформація, що в Хмельницькому зник військовослужбовець начальник фізичної підготовки і спорту в/ч пп в-4252 Сергій Онищук.

Його дружина Наталія стверджувала, що чоловік був викрадений невідомими людьми в масках біля будівлі військової прокуратури в Хмельницькому.

Громадське радіо

Залишити відповідь