Депутат Хмельницької обласної ради від Аграрної партії, Голова правління корпорації «Сварог Вест Груп» Андрій Гордійчук долучиться до створення нового політичного проекту колишнього губернатора Донеччини Сергія Тарути.

Про це пише “Незалежний громадський портал” з посиланням на “Українську правду”.

“Колегами Тарути планують стати засновник ТМ “Моршинська” Микола Кміть та голова правління корпорації “Сварог Вест Груп” Андрій Гордійчук”, – наголошується у статті.

Сам Тарута не підтвердив і не спростував УП інформацію про створення партії.

“Розмови постійно відбуваються, що треба об’єднуватися. Не тільки з Андрієм (Гордійчук) чи Миколою (Кміть), а багато з ким розмовляємо”, – прокоментував Тарута “Українській правді”.

“Незалежному громадському порталу” не вдалося взяти коментар у самого Гордійчука, оскільки той перебуває за кордоном.

Андрій Гордійчук є депутатом Хмельницької обласної ради та входить до фракції Аграрної партії України. За інформацією “Подільська.інфо”, Андрій Гордійчук, який входив до Політбюро Агорарної партії, після місцевих виборів “зажадав” просування по партійній лінії – захотів стати головою Аграрної партії України. Через це між тодішнім керівником партії Віталієм Скоциком, Романом Безсмертним, який “курує” цей політпроект, та Андрієм Гордійчуком виникло непорозуміння, і останній покинув лави партії.

Ще наприкінці минулого року експерти говорили про те, що Андрій Гордійчук може зайнятися новим політичним проектом, у якому він відіграватиме лідируючу роль.

Презентація нового проекту Тарути, Гордійчука та Кмітя, за словами експертів, відбудеться уже на початку березня. Поки що партія не має назви, але вже відомо, що ідеологічно вона буде орієнтуватись на американських “республіканців”.

Нагадаємо, раніше Андрію Гордійчуку не вдалося очолити Аграрну партію України. Читайте  Хмельницьких політиків не пустять покерувати Аграрною партією

 

Залиште коментар

Також по темі

Хмельницьких політиків не пустять покерувати Аграрною партією

Депутат Хмельницької обласної ради Андрій Гордійчук не зможе