Ініціатором та організатором проведення виставки “Переможці” у Хмельницькому став засновник фундації “Аграрна наддержава” Андрій Гордійчук. Меценат підтримав головну мету проекту – розвиток сучасного протезування, профінансувавши професійне навчання у Канаді для лікаря-протезиста з Хмельницького державного протезно-ортопедичного підприємства.

У Хмельницькому до 21 жовтня продовжить працювати мультимедійна виставка “Переможці” . Відвідати експозицію у Хмельницькій дитячій художній школі всі охочі можуть з вівторка по неділю з 12.00 до 19.00. Вхід вільний.

Восьмого жовтня презентацію соціального мультимедійного проекту “Переможці” разом з куратором проекту, ведучою новин ТСН на каналі 1+1 Соломією Витвицькою провели співачка Марія Бурмака, а також герої АТО-“переможці” В’ячеслав Буйновський, Михайло Ващенко та Олексій Замірко. Як повідомив телеканал 1+1 “Ініціатором та організатором проведення виставки у місті став засновник фундації “Аграрна наддержава” Андрій Гордійчук. Меценат підтримав головну мету проекту – розвиток сучасного протезування, профінансувавши професійне навчання у Канаді для лікаря-протезиста з Хмельницького державного протезно-ортопедичного підприємства”.
“Переможці” – це фотоекспозиція відомого українського фотографа Олександра Мордерера та арт-директора Тетяни Рубльової, відео арт, серія сюжетів ТСН від Соломії Вітвіцької повідомляють у прес-службі телеканалу 1+1
Нагадаємо, генеральний директор агрокомпанії “Сварог-груп”, що обробляє землі на півночі області Андрій Гордійчук останнім часом все частіше позіціонує себе як засновник фундації “Аграрна наддержава”. Джерела ПОДІЛЬСЬКА.інфо не виключають, що таким чином він розкручує новий політичний проект до папламентських виборів. На останніх місцевих виборах гендиректор компанії, що належить братам Бурякам обрався депутатом Хмельницької облраді від Аграрної партії

Залиште коментар

Також по темі

Депутат-аграрник Андрій Гордійчук планує створити нову партію разом із Тарутою

Депутат Хмельницької обласної ради від Аграрної партії, Голова правління