Депутат від партії «За конкретні справи» Анатолій Собко у декларації за минулий рік зазначив, що ні він, ні члени його родини не мають ані власного житла, ані нерухомості. У прямому ефірі проекту Коловлади пояснив, як так сталося, що у 2015 році він з родиною був «безхатьком»:

Що стосується житла, в моєї сім’ї у центрі міста є будинок 127 кв.м, який був записаний на матері покійної дружини. Нещодавно бабуся подарувала будинок на двох доньок. Зараз я там проживаю. Старшій доньці ми виплачували новозбудовану квартиру. Цього року вона вже здалася, і донька переселяється у свою квартиру. Якщо буде потрібно, як член родини, у наступній декларації ми її покажемо

За словами Віти Думанської, координаторки кампанії «Стеж за грошима» Громадського руху ЧЕСНО, депутати повинні зазначати у декларації не лише нерухомість, якою вони володіють, але й те житло, яким вони користуються. «Судячи з коментаря Анатолія Собка, будинок перебував у його користуванні. Депутат декларацію заповнив недобросовісно», – каже вона.

Також Анатолій Собко розповів і про свої мільйоні статки:

Що стосується доходів, то оборот в підприємця рахується як дохід. Якщо, наприклад, за минулий рік підприємець мав мільйон обороту, то він повинен показувати це як дохід. Це ти не заробив мільйон чи півтора, це ти показуєш свій оборот, він рахується як дохід. Ще є підприємства, які десятками років працювали, і поповнювався їх статутний капітал. Там накопичувалася сума за десятки років. В декларації показується сума, яку ти вносив, але ж не показується, скільки підприємство має кредитів і що за цим стоїть.

За дослідженнями Громадського руху ЧЕСНО декларацій міських обранців за 2015 рік, екс-регіонал Анатолій Собко та його родина за розмірами статків зайняли друге місце із задекларованими 9,6 мільйонами гривень.

Нагадаємо, з 1 квітня депутати міських рад подаватимуть електронні декларації до Національного агентства з питань запобігання корупції. У разі подання недостовірних відомостей їм загрожує адміністративна відповідальність, а за приховування статків – каратимуть кримінально.

 

Залиште коментар

Також по темі

Хмельницькі правоохоронці шукають псевдомінувальника “Собкоффа”, який зірвав зібрання “медведчуківців”

Хмельницькі поліціянти встановлюють особу, яка повідомила про замінування