Незабаром проблема зовнішнього освітлення масиву «Старе летовище» буде вирішена. Місцевий обранець Олександр Білик за власні кошти купив кілька приладів обліку світла, які передав КП «Міськсвітло». Вони уже встановлені.

Також депутат Білик «підкуповує» виборців спортивними майданчиками. Ремонт та облаштування першого він організував біля зупинки «Щедріна». Незабаром обіцяє взятися за будівництво міні-стадіону на вулиці Красовського.

За зверненнями міського обранця було оновлено майданчик на вулиці Повстанській, 36. Вдалося «вибити» у міської влади земельні ділянки у провулках Чубинського та Красовського, де теж буде збудовано дитячі майданчики.

Депутат міськради Олександр Білик звітує:

Цього року на капітальний ремонт доріг округу була закладена в бюджеті міста чимала сума – понад 6,5 мільйонів гривень. За ці гроші проведено капремонт вулиці Щедріна, завершуються роботи на Ювілейній та в масиві «Старе летовище». Здійснено також поточний ремонт вулиць Спортивної та Купріна. На вулиці Глінки буде прокладено мережу водовідведення, а тоді зроблено ремонт дороги. У 2017 році планую винести на розгляд сесії міськради підготовлений мною проект комплексних будівельно-монтажних робіт з будівництва каналізації всього мікрорайону. Уже виготовлено проект світлофорного об’єкта на перетині вулиць Трудової та Спортивної, скоро його буде встановлено.

Наступного року місцевий обранець обіцяє капітально відремонтувати прибудинкову територію та аварійний дах будинку на вулиці Купріна, 54.Та відремонтувати ліфт у будинку на Спортивній, 40.

Залиште коментар

Також по темі

Заради поливу підвісних вазонів на Проскурівській місто оплачує роботу двох автівок та шести людей

І такому марнотратству час покласти край. Про це