Заради поливу підвісних вазонів на Проскурівській місто оплачує роботу двох автівок та шести людей

І такому марнотратству час покласти край. Про це на своїй сторінці у Фейсбук повідомив міський активіст та фотограф Сергій Аніськов:

Ціна міського естетизму
Вазони, що висять на вул. Проскурівські #Хмельницький
Обслуговує 4 жіночки, дві вантажних машини (люлька та поливальна машина) + два водія. Чи дані дії економічно вигідні відносно вартості пального? (про робочий час не згадую)

 

Чоловік вважає: якщо є Критика повинні бути і пропозиція. То ж пропонує вихід:
1) Дану функцію за доглядом вазонів, делегувати закладу харчування що знаходиться поруч, шляхом драбини;
2) Повісити нижче:
3) Відмовитись взагалі.
Фонтан-куля з гербом Хмельницького, тече, але НЕ крутиться((
Гарний понт – дорого вартує((

 

У коментарях хмельничани називають квіти у вазонах несмаком. А також діляться спостереженнями:

Оптимізувати! У Тернополі ще років чотири тому бачив, як контейнерні клумби поливала одна машина й одна жінка через шланг із триметровою жорсткою насадкою.

Якщо ці витрати і працівники відносяться до міського ЖКГ, то… Враховуючи, скільки людей там постійно друшлає на роботі і скільки грошей вони звикли списувати “на себе”, тобто в нікуди, то таке їх використання наразі не самий гірший варіант. А оптимізувати процес завжди можна. І пластик згодом замінити теж. Головне, що в місті щось нарешті зрушилось. Бо при всіх “папєрєдніках” я і половини таких намагань не спостерігала – пише читачка сторінки Сергія Аніськова.

3 коментарі

  1. Такие цветы – по всему городу: и на Майдане, и на мосту через Южный Буг. Так что, этой бригаде хватает работы на целый день. На фотографии цветы пересаживают. А поливают их каждый день одной машиной + работница с длинной пластиковой трубой (сам наблюдал этот процесс с окна работы).

  2. Молодцы! Цветов в городе. должно быть в тысячу раз больше !Может на их фоне меньше будет бросаться в глаза рожи жлобья и паразитов от темы “Майдана”.Молодец, Сашко!

Залишити відповідь