І такому марнотратству час покласти край. Про це на своїй сторінці у Фейсбук повідомив міський активіст та фотограф Сергій Аніськов:

Ціна міського естетизму
Вазони, що висять на вул. Проскурівські #Хмельницький
Обслуговує 4 жіночки, дві вантажних машини (люлька та поливальна машина) + два водія. Чи дані дії економічно вигідні відносно вартості пального? (про робочий час не згадую)

 

Чоловік вважає: якщо є Критика повинні бути і пропозиція. То ж пропонує вихід:
1) Дану функцію за доглядом вазонів, делегувати закладу харчування що знаходиться поруч, шляхом драбини;
2) Повісити нижче:
3) Відмовитись взагалі.
Фонтан-куля з гербом Хмельницького, тече, але НЕ крутиться((
Гарний понт – дорого вартує((

 

У коментарях хмельничани називають квіти у вазонах несмаком. А також діляться спостереженнями:

Оптимізувати! У Тернополі ще років чотири тому бачив, як контейнерні клумби поливала одна машина й одна жінка через шланг із триметровою жорсткою насадкою.

Якщо ці витрати і працівники відносяться до міського ЖКГ, то… Враховуючи, скільки людей там постійно друшлає на роботі і скільки грошей вони звикли списувати “на себе”, тобто в нікуди, то таке їх використання наразі не самий гірший варіант. А оптимізувати процес завжди можна. І пластик згодом замінити теж. Головне, що в місті щось нарешті зрушилось. Бо при всіх “папєрєдніках” я і половини таких намагань не спостерігала – пише читачка сторінки Сергія Аніськова.

3 Comments

  1. Евгений

    Такие цветы – по всему городу: и на Майдане, и на мосту через Южный Буг. Так что, этой бригаде хватает работы на целый день. На фотографии цветы пересаживают. А поливают их каждый день одной машиной + работница с длинной пластиковой трубой (сам наблюдал этот процесс с окна работы).

  2. Телега А.И.

    Молодцы! Цветов в городе. должно быть в тысячу раз больше !Может на их фоне меньше будет бросаться в глаза рожи жлобья и паразитов от темы “Майдана”.Молодец, Сашко!

  3. то скільки це коштує? інфо за посиланням не видно

Залиште коментар

Також по темі

Мешканці Славути сидять без води, бо Славутське УВКГ заборгувало 1,2 млн. грн. за електрику

У Славуті склалася загрозлива ситуація з приводу забезпечення