У Славуті склалася загрозлива ситуація з приводу забезпечення населення міста безперебійним централізованим водопостачанням та водовідведенням, яке здійснює КП Славутське УВКГ.

Славутський РЕМ відсьогодні обмежив подачу електроенергії на об’єкти водопостачання від свердловин вказаного комунального підприємства.

Відповідно до інформації КП, станом на 0 січня 2016 року, не відшкодована різниця в тарифах на послуги з водопостачання та водовідведення складає 5,9 млн грн.

За таких умов комунальне підприємство Славутське УВКГ перебуває у вкрай скрутному фінансовому становищі, та не спроможне забезпечити своєчасне фінансування обов’язкових платежів.

В зв’язку з цим, на даний час у Славутському УВКГ виникають борги по оплаті послуг за спожиту електроенергію, що станом на 1 липня цього року становить 1,2 млн грн.

“Постановою КМУ № 332 від 18.05.2017 р. передбачена можливість проведення взаєморозрахунків на підставі договору про організацію взаєморозрахунків, який укладається підприємствами, що виробляли, транспортували та постачали теплову енергію та надавачами послуг з централізованого водопостачання і водовідведення, – зазначили у мерії. – Однак, енергопостачальна компанія ПАТ “Хмельницькобленерго” відмовилась від проведення вказаних взаєморозрахунків через відсутність у неї заборгованості перед ДП “Енергоринок”.

Відтак, у заручниках опинилися містяни, а крайніми – міські владці.

Depo.Хмельницький

Залиште коментар

Також по темі

Заради поливу підвісних вазонів на Проскурівській місто оплачує роботу двох автівок та шести людей

І такому марнотратству час покласти край. Про це