sydoruk

Запровадження маршруту громадського транспорту до ресторану «Три ведмеді», можливість безоплатного користування басейном на вулиці Кармелюка, 8 та відкриття сучасної амбулаторії на вулиці Залізняка, 34. Такі питання, які турбують хмельничан, що живуть в мікрорайоні Озерна, будуть розглядатися найближчим часом місцевою владою. Про це «ПОДІЛЬСЬКА.ІНФО» розповів депутат Хмельницької міської ради Олександр Сидорук.

«Нещодавно звітував перед виборцями. Люди просили не лише вирішити ці три проблеми.  Їх цікавили питання облаштування прибудинкової території, ремонту та встановлення дитячих майданчиків, побудови дороги. Усі прохання взяв до уваги, спробую їх  виконати», – каже депутат.

За рік свого депутатства Олександру Сидоруку уже вдалося виконати деякі прохання своїх виборців. Зокрема, за словами депутата, до кінця року на Озерній буде встановлено світлофор біля нічного клубу «Шторм», проведено ремонт п’яти прибудинкових територій, замінено освітлення під’їздів і підвалів сучасними приладами.

2 Comments

  1. патріот

    так нормальна толкова людина. він багато робить для округу бо сам там живу,можливо не все одразу але бачу що поступово наш район.а він не маленький буде самим кращим, в місті,бо він є молодіжним.
    Дякую Олександре вам! робіть все можливе а ми громада вас підтримаємо

Залиште коментар

Також по темі

Заради поливу підвісних вазонів на Проскурівській місто оплачує роботу двох автівок та шести людей

І такому марнотратству час покласти край. Про це