Хмельницька обласна рада запланувала виділити 10 млн. гривень на будівництво нового лікувально-діагностичного корпусу Хмельницької обласної дитячої лікарні та реконструкцію існуючого корпусу під поліклініку (І-ша черга – на 110 ліжок ХОДЛ на вул.Кам’янецька, 94 у Хмельницькому).

Таке рішення буде прийнято під час внесення змін до обласного бюджету на сесії 23 березня, пише “Незалежний громадський портал”.

Проектно-кошторисна документація на новий лікувально- діагностичний корпус лікарні на 110 ліжок становить 99,2 млн. гривень в цінах 2012 року.

Нагадаємо, що ще у 2011 році було ухвалено Концепцію створення повнопрофільної Хмельницької обласної дитячої лікарні, яка повинна була реалізовуватись у три етапи: будівництво нового лікувально-діагностичного корпусу на 110 ліжок на прибудинковій ділянці лікарні (перша черга будівництва); будівництво неонатального корпусу на 75 ліжок на території Хмельницької міської дитячої лікарні; а також реконструкцію існуючого стаціонарного корпусу під обласну дитячу консультативну поліклініку, стаціонарні відділення, харчоблок та овочесховище (друга черга будівництва).

26 січня 2017 року під час візиту на Хмельниччину Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман пообіцяв підтримку з будівництвом лікувально-діагностичного корпусу обласної дитячої лікарні.

Залиште коментар

Також по темі

Головлікар хмельницької міської поліклініки №1 В’ячеслав Мороз очолив обласний онкодиспансер

Хмельницький обласний онкологічний диспансер відтепер очолюватиме В’ячеслав Мороз,