Заборгованість жителів міста за всі види житлово-комунальних послуг, що надаються комунальними підприємствами міста, станом на 1 грудня 2016 року становить понад 38 млн грн. Про це повідомляє офіційний сайт Хмельницької міської ради.
Не може не турбувати також той факт, що останнім часом спостерігається негативна тенденція щодо розрахунків за спожиті житлово-комунальні послуги. Так, лише від початку поточного року сума заборгованості зросла на 7,7 млн грн.
Станом на 1 грудня заборгованість хмельничан за послуги з теплопостачання (МКП «Хмельницьктеплокомуненерго» та КП «Південно-Західні тепломережі») складає 21,2 млн грн., 6,3 млн грн. заборгували жителі міста міському комунальному підприємству «Хмельницькводоканал», майже 7,3 млн грн. – житлово-експлуатаційним організаціям, понад 3,2 млн грн. – Хмельницькому комунальному підприємству «Спецкомунтранс».
Негативний досвід інших українських міст мав би стати для хмельничан певною засторогою – якщо хочемо отримувати послуги від комунальників, зобов’язані вчасно за них платити.
Міська влада закликає хмельничан вчасно розраховуватись за отримані послуги, а у випадку наявності заборгованості, погасити її до кінця поточного року. Пам’ятаймо – від вчасності та повноти оплати за спожиті комунальні послуги залежить якість та повнота надання цих послуг, якісна робота житлово-комунального господарства міста у зимовий період.

Залиште коментар

Також по темі

Заради поливу підвісних вазонів на Проскурівській місто оплачує роботу двох автівок та шести людей

І такому марнотратству час покласти край. Про це