Процес приватизації шести останніх контрольних пакетів акцій обласних енергопостачальних компаній, які залишаються у власності держави, почнеться в січні 2017 року після набрання чинності закону про Національну комісію, що здійснює регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг (НКРЕКП), і прийняття нею положення про RAB-регулювання, прогнозує глава Фонду держмайна України Ігор Білоус.

“Думаю, вже в січні готові розглянути початок приватизації обленерго”, – сказав він в ефірі радіо “Ера” в середу.

За його словами, підготовка до приватизації п’яти обленерго завершена, а у випадку “Черкасиобленерго” залишилося затвердити на засіданні Кабміну вже схвалене на засіданні урядового комітету рішення про об’єднання двох пакетів у власності держави – 46% і 25% – в один.

І.Білоус зазначив, що до цих конкурсів велику увагу проявляють західні інвестори.

“Очікуємо досить хороших надходжень – сотні мільйонів доларів. Це буде бюджетоформуюча приватизація”, – сказав глава ФДМ.

Як повідомлялося, Фонд неодноразово переносив терміни приватизації обленерго. В середині жовтня цього року відомство повідомило, що розраховує в грудні провести конкурси з продажу 70% “Хмельницькобленерго”, 70% “Миколаївобленерго”, 65% “Харківобленерго” і 51% “Тернопільобленерго”, в січні – 60% “Запоріжжяобленерго” і в лютому – 71% “Черкасиобленерго”.

finance.ua

 

Залиште коментар

Також по темі

Заради поливу підвісних вазонів на Проскурівській місто оплачує роботу двох автівок та шести людей

І такому марнотратству час покласти край. Про це