Працівниками Управління Західного офісу Держаудитслужби в Хмельницькій області під час проведення планової ревізії Управління соціального захисту населення Чемеровецької районної державної адміністрації Хмельницької області встановлено порушень фінансової дисципліни, що призвели до втрат фінансових та матеріальних ресурсів на суму понад 1,3 млн гривень.

Так, виявлено випадки перерахування протягом травня-липня 2016 року коштів субсидії за природній газ в розмірі більшому, ніж різниця між вартістю плати за житлово-комунальні послуги у межах соціальної норми житла та соціальних нормативів користування житлово-комунальними послугами і обсягом визначеного платежу на загальну суму 1132,35 тис. гривень. Дане порушення допущено через технічний збій програми «Наш дім».

Крім того, встановлено факти призначення субсидії п’ятьом громадянам в сумі 22,85 тис. грн на відшкодування витрат на оплату комунальних послуг із газопостачання в той час, коли вказані громадяни такими послугами не користувалися по причині відключення їх від мережі газопостачання.

Також, ревізією виявлено порушення порядку надання щомісячної адресної допомоги внутрішньо переміщеним особам внаслідок подання ними недостовірних даних про майновий стан на загальну суму 78,36 тис. грн. та порушення під час призначення субсидій внаслідок подання недостовірних даних про доходи громадян на загальну суму 34,66 тис. грн., а також інші порушення, які призвели до втрат на суму 43,47 тис. гривень.

За результатами вжитих в ході ревізії заходів забезпечено усунення вищезазначених порушень на загальну суму 1194,93 тис. гривень.

Матеріали ревізії передано до правоохоронних органів.

За матеріалами прес-служби Управління Західного офісу Держаудитслужби в Хмельницькій області

Залиште коментар

Також по темі

Заради поливу підвісних вазонів на Проскурівській місто оплачує роботу двох автівок та шести людей

І такому марнотратству час покласти край. Про це