Ще 1 грудня було затримано хмельниччанина Дмитра Нагуту і його партнерів із Тернополя (Романа Фелика і Богдана Воронцова). Сьогодні, 4 грудня, суд обирає міру запобіжного заходу для підозрюваних у шахрайстві.

Першим свої аргументи невинності доводить Дмитро Нагута.  – “Helix” не є фінансовою пірамідою»  – переконує суддів Дмитро Нагута – Не розумію, чому зараз вкладники пишуть заяви на Нагуту, Фелика та Воронцова. Адже у компанії 257 тисяч людей мають можливість заробляти кошти. Більше того всі скарги дуже однотипні. Це дивно. Проте я готовий співпрацювати зі слідством.

Адвокат Дмитра Нагути вважає, що через незаконне затримання її підзахисного потрібно відпустити. Каже також, що підстав для його тримання під вартою немає.

Прокурор усе це спростовує і вважає, що затримання Нагути проводилося без порушень і законно.  – Вкладникам обіцяли 240% прибутку. Це не є загадкою, що жоден бізнес такого не дасть. Це все піраміда.

Деяким людям гроші з прибутками повертали за рахунок інших вкладників, – заявив прокурор Тернопільської місцевої прокуратури Юрій Напастюк. Поки судді вийшли до нарадчої кімнати, один із вкладників розповів про свою участь в “Helix”.

– Я за 7 місяців вклав 4600 доларів. Мені обіцяли 240% річних і дивіденди щомісяця. Але я їх не бачу. Тому й прийшов на суд добиватися справедливості, – каже один із вкладників “Helix” Віталій Варениця.
Після наради суд обрав для Дмитра Нагути міру запобіжного заходу у вигляді двох місяців тримання під вартою. Термін завершиться 28 січня 2017 року. Альтернативна міра – вихід під заставу 5 мільйонів гривень. Схоже, що Нагута хоче внести заставу

Залиште коментар

Також по темі

Гроші фінансової піраміди “Helix” відмивали через 6 фірм у Хмельницькому

У справі підозрюваного у створенні фінансової піраміди ««Helix»