Трьох організаторів фінансової піраміди «Хелікс», яких у п’ятницю, 4 грудня, затримали працівники СБУ, Тернопільський міськрайонний суд залишив під вартою до 28 січня 2017 року.

Одному з затриманих, хмельничанину Дмитрові Нагуті, у відповідь на клопотання адвоката суд встановив заставу в розмірі 5 млн грн.

«Тримати під вартою від часу затримання, 1 грудня 2016 року, до 28 січня 2017 року. Або внести заставу у розмірі 5 млн грн. У разі внесення застави Нагуті заборонено спілкуватися зі свідками, а також з підозрюваними у цій справі – тернополянами Феликом та Воронцовим», – зауважив суддя.

Сам Дмитро Нагута не коментував рішення суду і пообіцяв, що спілкуватиметься з журналістами лише завтра.

За інформацією іншого місцевого видання – «Бізнес Компаньйон Тернопіль», у своєму виступі під час судового засідання Дмитро Нагута запередчив свою причетність до шахрайських схем і погоджувався на співпрацю з слідством. Всі звинувачення на свою адресу він відкинув, а невдоволеність вкладників пояснив технічними моментами роботи компанії. Його адвокат назвала суму застави «непідйомною».

Нагадаємо, затриманим Дмитрові Нагуті з Хмельницького та Романові Фелику і Богдану Воронцовуз Тернополя інкримінують звинувачення у шахрайстві в особливо великих розмірах, передбачені ч. 4 ст. 190 ККУ.

zaxid.net

 

Залиште коментар

Також по темі

Гроші фінансової піраміди “Helix” відмивали через 6 фірм у Хмельницькому

У справі підозрюваного у створенні фінансової піраміди ««Helix»