Сьогодні в.о. Голови Державної фіскальної служби України Мирослав Продан представив нового начальника Головного управління ДФС у Хмельницькій області Сергія Ковальчука, який призначений на цю посаду за результами конкурсу.

Як повідомляє прес-служба обласної ДФС, серед ключових завдань новопризначеного пдатківця Хмельниччини – поліпшення бізнес-середовища, збільшення інвестиційної привабливості та реформування служби.

Нагадаємо, що Сергій Ковальчук виграв конкурс на заміщення какантної посади керівника ГУ ДФС у Хмельницькій області, набравши 12,9 балів. Його конкурент, податківець із Запоріжжя Дмитро Ратієв, одержав 8 балів.

До цього призначення Ковальчук з червня 2015 року очолював вінницьку податкову інспекцію.

Як зазначав раніше сайт Антикор, Начальник Вінницької ОДПІ ГУ ДФС у Вінницькій області Ковальчук Сергій Васильович у декларації за 2014 рікнаписав, що в нього з нерухомості є лише квартира площею 58 кв м. та два авто.

Натомість уже в декралації за 2015 рік у податківця відбулось значне поповнення в родині і в майні.

По-перше, в нього народилася донька. А ще він став щасливим користувачем 47, 5 кв м площі у житловому будинку загальною площею 255,6 кв м, яким володіє його дружила. Також користується квартирою площею у 56,9 кв м і гаражем площею 18,15 кв м. Ще податківець отримав у власність четверту частину квартири площею 42,1 кв м. Його дружина має ще квартиру площею 32, 9 кв м.

Двома машинами, які задекларував податківець у 2015, він лише користується, хоча ще у 2014 році він одну з цих машин вказував як власність.

Незалежний громадський портал

 

Залиште коментар

Також по темі

Екс-податківець Марценюк замінить затриманого за хабар головного аудитора Хмельницької області

На Хмельниччині призначено нового керівника Держаудитслужби області .