На Хмельниччині призначено нового керівника Держаудитслужби області . Заступник Голови Держфінінспекції України Олександр Шкуропат представив хмельницьким державним аудиторам та фінансовим інспекторам нового керівника Управління Західного офісу  Держаудитслужби в Хмельницькій області Анатолія Марценюка.

Нагадаємо, Анатолій Марценюк до травня 2017 року займав посаду виконуючого обов’язки Державної фіскальної області  у Хмельницькій області. До цього працював на посаді начальника відділу внутрішнього аудиту та контролю регіонального представництва.

Єдиний з керівників ДФС що не мав авто іноземного виробництва. в. о. начальника головного управління ДФС у Хмельницькій області Анатолій Марценюк, який задекларував ЗАЗ Т13110, 2006 р.в. та «Таврію» 2003 року випуску.

Його попередни на посаді державного аудитора попавс яна хабарі. Читайте Затриманий головний фінінспектор Хмельницької області здав подільника: прокурор Городка мав отримати частину хабара

 

Залиште коментар

Також по темі

Податківця хмельничанам прислали з Вінниці, як раніше з Донецька. Новий голова обласних податківців давно має квартири, будинки та машини

Сьогодні в.о. Голови Державної фіскальної служби України Мирослав Продан