За останніми оперативними даними, за жовтень-листопад подоляни, які не користуються державною субсидією, значно збільшили свої борги за спожите блакитне паливо. Наразі борги зросли на 56% та складають 79, 9 млн.грн.

В зв’язку із тривалою несплатою заборгованості та щоб уникнути її подальшого зростання, ТОВ «Хмельницькгаз збут» з початку 2016 року вимушено припинило газопостачання 3883 клієнтам.

У Хмельницькій області понад 54 тисячі сімей накопичують борги за надані послуги з газопостачання, однак не поспішають звертатися за державною допомогою, щоб отримати субсидію.

Як правило, значна частина боржників – це матеріально забезпечені та платоспроможні подоляни, які не претендують на субсидію. Але чимало споживачів дійсно опинилися у складному фінансовому становищі, але зволікають з подачею необхідних документів для отримання державної допомоги на оплату житлово-комунальних послуг.

«Наші клієнти повинні знати, що держава пропонує реальну допомогу, адже наявність заборгованості  за житлово-комунальні послуги не впливає на визначення права щодо призначення субсидії, – наголошує директор ТОВ «Хмельницькгаз збут» Олександра Панькевич. – Тому раджу звернутися у місцеві управління соцзахисту та скористатися пропозицією держави щоб не допустити припинення газопостачання у свої оселі. Але, зверніть увагу, що призначена субсидія не може покривати борги, які виникли до моменту призначення субсидії».

Право на державну допомогу мають родини, чиї витрати на оплату комунальних послуг перевищують 15% щомісячного сукупного доходу. Крім того, на державну підтримку можуть розраховувати ті, хто орендує житло, а також безробітні громадяни.

Хмельницькгаззбут

Залиште коментар

Також по темі

Заради поливу підвісних вазонів на Проскурівській місто оплачує роботу двох автівок та шести людей

І такому марнотратству час покласти край. Про це