У Кам’янці-Подільському побувала делегація представників Світового банку та координаторів проекту «Енергоефективність у житловому секторі».

– Житловий фонд країни є старим і неефективним. Щонайменше 80% всіх потреб у ремонті пов’язані або з економією енергії, або з її розподілом. Тому основним завданням проекту «Енергоефективність у житловому секторі» – є створення успішних законодавчих та інституційних умов для фінансування проектів з модернізації житлового фонду країни, – зазначає керівник зазначеного проекту Міжнародної фінансової корпорації (IFC, Група Світового банку) Софія Лінн.

Після зустрічі з міським головою Кам’янця-Подільського Михайлом Сімашкевичем Софія Лінн разом із консультантами проекту провела свого роду тренінг для голів об’єднань співвласників багатоквартирних будинків нашого міста, на якому розповіла про законодавчі, фінансові та технічні аспекти модернізації житлового фонду.

Представники проекту готові надати підтримку Кам’янцю-Подільському у напрямку підвищення енергоефективності ОСББ, спираючись на кращі українські та міжнародні практики. Це – не лише допомога в розробці маркетингових матеріалів, організації та проведенні інформаційно-навчальних заходів для мешканців. Але й у наданні кредитів багатоквартирним будинкам на втілення інвестиційних проектів.

Подібний досвід успішно практикується в Луцьку та Одесі.

Кам’янець-Подільська міська рада

Залиште коментар

Також по темі

Заради поливу підвісних вазонів на Проскурівській місто оплачує роботу двох автівок та шести людей

І такому марнотратству час покласти край. Про це