Перегляд тарифів є економічно вимушеним кроком для Славутського УВКГ.
Діючі тарифи на послуги централізованого водопостачання та водовідведення, що введенні в дію з 01 травня 2015 року відповідно до Постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП) № 1266 від 16.04.2015 року, а саме централізоване водопостачання-8 грн. 94 коп. з ПДВ, централізоване водовідведення- 6грн.14 коп. з ПДВ не відповідають фактичній собівартості наданих послуг, а це звязано з різкими змінами цін у ціновій ситуації на ринку енергоносіїв, палива та матеріалів, що мають постійний характер та не залежать від господарської діяльності підприємства,а також підвищення мінімальної заробітної плати.

Через збиткові тарифи на послуги централізованого водопостачання та водовідведення на підприємстві не вистачає обігових коштів для своєчасної сплати за енергоносії. Становм на 01 листопада 2016 року. Славутське УВКГ заборгувало Славутському РЕМ за спожиту електроенергію 1051,4 тис. грн. податків та зборів до державного бюджету 645 тис. грн. Постійно реструктуризуються податки та збори до державного бюджету, а при їх сплаті необхідно сплачувати відсотки за реструктуризовані платежі.
Піднімається мінімальна заробітна плата. Тому і виникла необхідність переглянути тарифи на послуги централізованого водопостачання та водовідведення для всіх груп споживачів, щоб покращити фінансовий стан підприємтсва та забезпечити надійне та безперебійне надання якісних послуг з водопостачання та водовідведення.

 

1 Comment

  1. Не вдвіччі, а лише на 50%. Але ж подільська-інфо важлива “сенсація”

Залиште коментар

Також по темі

Заради поливу підвісних вазонів на Проскурівській місто оплачує роботу двох автівок та шести людей

І такому марнотратству час покласти край. Про це