Хмельницьке \”Динамо\” може зникнути cheap nfl jerseys з русалки футбольної карти України через значні фінансові негаразди. \”Я сказав міському голові Сергію Мельнику, Rendering що грошей на виїзну гру нема і розпускаю команду, він же відповів, що допомагати не буде. Подзвонив губернатору Василю Ядусі, який сам сказав, щоб розпускали. Більше у боргову яму лізти я не хочу. Ви би знали скільки вже у мене боргів, пише газета “Є”.

Хмельницьке \”Динамо\” може зникнути з футбольної карти України через значні фінансові негаразди.

\”Я сказав міському голові Сергію Мельнику, що грошей на виїзну гру нема і розпускаю команду, він же відповів, що допомагати не буде. Подзвонив губернатору Василю Ядусі, який сам cheap mlb jerseys сказав, щоб розпускали. Більше у боргову яму лізти я не хочу. Ви би знали скільки вже у мене боргів, пише газета “Є”.

Футболісти \”Динамо\” без зарплат роз\’їхалися по своїх домівках. Гравці вже три місяці не отримують зарплати, а працівники клубу — рік. Я ж також cheap mlb jerseys найманий працівник. Якщо клуб припине своє існування, футболісти автоматично отримають статус вільних агентів.

Контрольно-дисциплінарний комітет Федерації футболу України дав нам десять блоков днів відстрочки у проплаті внесків, шість з яких вже пройшло. cheap mlb jerseys Ми написали лист у ПФЛ, що через скрутне гаишники фінансове становище на найближчу гру у Кривий Ріг не поїдемо\”, – сказав директор хмельницького \”Динамо\” Валерій Крохан.

Зазначимо, якщо \”Динамо\” зарахують технічну and поразку, у клубу ще буде шанс Хресний врятуватися, але, якщо хмельничани не вийдуть на ще одну гру, їх автоматично знімуть зі змагань.

Раніше повідомлялося, що губернатор Хмельницької області запевняв, що з бюджету wholesale nfl jerseys будуть виділені кошти на вирішення нагальних проблем: як то сплата заявкових внесків на участь у змаганнях серед команд клубів другої ліги та виплата заробітної платні футболістам та працівникам клубу.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього