Вісім народних депутатів, які представляють нашу область у Верховній Раді, не відгукнулися на прохання допомогти у будівництві ліфту в хмельницькому військовому госпіталі.

Яким буде ліфт у військовому госпіталі – вже можна побачити на папері. Проект повністю готовий, зараз його вивчають підприємці, які будуватимуть шахту. А фірма, яка змонтує ліфт, уже проектує кабіну. Але за  власні кошти, бо волонтери досі не зібрали необхідної суми. Щоби встановити ліфт у військовому госпіталі, треба 750 тисяч гривень. Назбирали всього 130 тисяч. Найактивніше до цієї благодійної справи долучилися підприємці області.  А ось нардепи, на пропозицію допомогти у будівництві, не відреагували зовсім, каже координатор проекту Павло Гуцал:

“Уже місяць минув, відколи ми оголосили про збір коштів і звернулися до 8 народних депутатів, які представляють нашу область у Верховній Раді. Жоден не відгукнувся, більше того, навіть їхні помічники не відгукнулися. Я вважаю це непорозумінням. Треба схаменутися і допомогти” – повідомляє Поділля-центр

Нагадаємо, Жоден депутат ВР від Хмельниччини не відмовився від підвищення собі зарплати

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього