У Хмельницькому визначили імена стипендіатів серед митців та творчої молоді. Вони протягом 2017 року отримуватимуть гроші від облдержадміністрації.

Десять спеціальних стипендій по 200 гривень щомісячно призначили обдарованим дітям і творчій молоді Хмельниччини:

  1. Венглюк Наталії – учениці 6-го класу народної музики Антонінської музичної школи, солістці зразкового дитячого фольклорного гурту «Родовід»,
  2. Гулевичу Павлу – студенту IV курсу відділу «Фортепіано» Хмельницького музичного училища імені В.І.Заремби,
  3. Клоповій Анні – учениці 5-ого класу декоративно-прикладного мистецтва Деражнянської районної дитячої школи мистецтв,
  4. Красюку Віталію – ученю 8 класу музичного відділення класу дерев’яних духових інструментів (сопілки) Хмельницької дитячої школи мистецтв,
  5. Ляшуку Михайлу – ученю 5 класу оркестрового відділу Ізяславської дитячої школи мистецтв,
  6. Маковій Марії – студентці ІІІ курсу відділу «Оркестрові струнні інструменти»   Хмельницького музичного училища імені В.І.Заремби,
  7. Семінській Ярині  – учениці 6 класу (фортепіано)  ПСМНЗ «Нетішинська міська школа мистецтв»,
  8. Чайці Анні – учениці  III класу Славутської дитячої школи мистецтв,
  9. Шевчуку Іллі – студенту  Хмельницького музичного училища імені В.І.Заремби,
  10. Харченку Артему – волонтер, учню гуртка «Гри на гітарі» 42-ого гарнізонного будинку офіцерів.

Ще десять персональних стипендій призначили провідним митцям області. Вони щомісячно отримуватимуть від Хмельницької ОДА по 300 гривень:

  1. Бордюк Оксана Миколаївна – викладач Кам’янець-Подільської міської дитячої художньої школи, керівник народного аматорського інструментального ансамблю викладачів «Концертіно», дитячого ансамблю скрипалів «Адажіо», інструментального ансамблю «Аrs nova»,
  2. Голоднюк Олег Миколайович – старший викладач відділу «Народні інструменти» Хмельницького музичного училища імені В.І.Заремби,
  3. Деркач Людмила Олексіївна – викладач-методист вищої категорії по класу фортепіано ПСМНЗ «Нетішинська міська школа мистецтв»,
  4. Левченко Ольга Вадимівна – артистка   академічного симфонічного оркестру Хмельницької обласної філармонії,
  5. Остапенко Анатолій Вікторович – артист драми, провідний майстер сцени Хмельницького обласного академічного музично-драматичного театру імені М.Старицького,
  6. Панасюк Ольга Євгенівна – викладач хореографічного відділення  Волочиської дитячої школи мистецтв, керівник зразкового колективу сучасної хореографії «Сузір’я» Волочиської дитячої школи мистецтв,
  7. Раковський Віктор Геннадійович – майстер самчиківського розпису, учасник народної художньої студії «Просвіт» с. Самчики, член Національної спілки майстрів народного мистецтва України,
  8. Сердунич Любов Андріївна – письменниця, журналістка, дослідниця голодоморів, член Національної спілки журналістів України, краєзнавців України, Асоціації дослідників голодоморів в Україні,
  9. Тончук Наталія Олександрівна – керівник народного аматорського фольклорного ансамблю «Веснянка» Полянського сільського будинку культури Шепетівського району,
  10. Якубов Олександр Миколайович – лауреат Всеукраїнського фестивалю-конкурсу,  соліст-інструменталіст (баян) Хмельницької обласної філармонії.

Джерело: сайт управління культури, національностей, релігій та туризму Хмельницької ОДА. 

Залиште коментар

Також по темі

Корнійчук оголосив війну екологам. Тепер хоче звільнити і Гуменюка, і Вавринчука

Голова Хмельницької ОДА Олександр Корнійчук відреагував на закиди міністра